10.4 C
Brno
Neděle, 4 června, 2023

Jak si jednoduše vytvořit mini pracovničku v ložnici

Stala se vaší kanceláří vlastní domácnost? Poradíme, jak si vyčlenit svůj vlastní pracovní koutek v rámci ložnice.

Jsme doma čtyři a bydlíme ve skutečně malém třípokoji v Ružinově. Navíc, vypadá to tak, že už nikdy nebudeme pracovat 5 dní v týdnu v kanceláři, a tak se tomu chceme přizpůsobit. Můj muž okupuje kuchyni a často telefonuje. Uvažuji, že si udělám mini pracovnici v ložnici. Poradíte, jak na to? Katka, Bratislava

Ale asi úplně nejjednodušší řešení je takový sklápěcí stolek. Vypadá dobře, otevřete jej pouze tehdy, když potřebujete, a pokud skončíte práci, šupnete notebook do tašky a stolek raz dva zaklapnete. Vyberte si stolek v odstínu dřeva, jaký máte v ložnici, popřípadě zavolejte truhláři, jestli vám takový nevyrobí. Pokud se vám podaří sehnat ve stejném dekoru, máte vyhráno.

Home office: Jak zařídit pracovní koutekHome office: Jak zařídit pracovní koutek
Pokud takový nenajdete, vybírejte v neutrální škále – bílý, šedý nebo černý, podle toho, co se vám líbí a zda vůbec černou nebo šedou v ložnici máte zastoupenou. Pokud nemáte, volte bílý. V případě, že byste chtěli prostor nějak oživit, můžete zespoda stolku nalepit pěknou tapetu či nabarvit jej zajímavou barvou.

Back view of anonymous woman stretching arms during break in work while sitting at desk in home office

Nezapomeňte na správné osvětlení
Přirozené osvětlení jednoduše nenahradíte žádnou lampou. K pracovnímu stolu však patří také pracovní lampa, ideální s bílým světlem, které nebude omezovat tvorbu melatoninu.

- Komerční sdělení-magazín

Mohlo by vás zajímat

- Komerční sdělení-magazín
- Komerční sdělení-PR články
- Komerční sdělení-magazín

Doporučené články z rubriky

- Komerční sdělení-aktuality