12.1 C
Brno
Neděle, 4 června, 2023

Opravdu někomu může vadit váš šťastný vztah? Ano! Zjistíte to takto

Pokud se řeč zvrtne na váš vztah, okamžitě některá z přítelkyň zareaguje nepříjemně a převrátí oči?

Pravda 17.09.2021 13:00 láska, vztah, muž a žena, partneři Foto: Shutterstock, Prima
Jste opravdu spokojená ve vztahu?
Jak zjistíte, že váš spokojený vztah některým lidem vadí? Například i takto …

Někdo o vás šíří lži

Pokud se vztah někoho jiného jeví jako dokonalý, musí v tom být nějaký háček … Klasika. Závistivci, jejichž vztahy jsou všechno možné jen ne dobré, to vidí zcela jasně. „Vždyť přece nemohou být takoví šťastní, jak se nám snaží namluvit“ – rozšiřují za vaším zády. A tak si začnou vymýšlet – zpočátku jde o maličkosti, ale jejich lži později nabírají na obrátkách, zejména tehdy, jestliže se na vašem vztahu stále „nenacházejí“ žádné nedostatky.

žena, muž, vztah, rande, hádka, komunikace, pár
ČTĚTE VÍCE
Proč jsou některé znamení zvěrokruhu náchylné spadnout do toxického vztahu?
Často se setkáváte s „naštvanými“ reakcemi lidí

Jste ve společnosti přátel a povídáte se o vše možném. Pokud se však řeč zvrtne na váš vztah, okamžitě některá z přítelkyň zareaguje nepříjemně a téma okamžitě obrátí jinam. Sama sebe se ptáte, proč nemůžete mluvit o vašem partnerovi či vztahu. Opravdu nikoho nezajímá vaše štěstí, dokonce ho rozčiluje? Při zmínce o vašem vztahu či partnerovi některá z kamarádek převrátí oči, další vás jedovatě popíchne … Ano, i takové reakce jsou běžné, pokud vám lidé lásku závidí.

Pause0% VolumeAd
Kamarádky vás přestali volat ven

Výrazným znakem toho, že kamarádky na váš vztah žárlí a nevědí zpracovat fakt, že jste opravdu našli „muže snů“ je fakt, že vás zvou na společná setkání stále řidčeji. Vaše štěstí jejich rozčiluje a při porovnávání s vámi, co se vztahu týče, jsou v nevýhodě. Raději se setkávají s kamarádkami, které mají věčně problémy, kterým se v lásce nedaří a se kterými mohou „nadávat“ na všech mužů. Příběhy o pěkném vztahu či fajn chlapovi, jaký je ten váš, jejich dráždí. A tak musíte sedět doma …

- Komerční sdělení-magazín

Mohlo by vás zajímat

- Komerční sdělení-magazín
- Komerční sdělení-PR články
- Komerční sdělení-magazín

Doporučené články z rubriky

- Komerční sdělení-aktuality