10.4 C
Brno
Neděle, 4 června, 2023

Polibte ho tak, jako žádná jiná. Nikdy na vás nezapomene

1
Líbání není jen součástí předehry, ale doslova mazivem celého vztahu. Stimulátorem lásky a podhoubím dobré nálady ve vztahu. Proto je skvělé pokud víte partnera políbit tak, že se na vaše polibky bude těšit, z práce, z výletu, odkudkoliv. A bude vědět, že polibky jako vy, mu nedá žádná jiná.

MaM 01.04.2021 13:00 líbání, polibek Foto: Shutterstock
Muž miluje, pokud ho žena nejprve začne ochutnávat.
Sex expert radí

Sean Jameson je uznávaným sex expertem a poradcem v oblasti vztahů a sexu. Ženám často radí, jak správně vyjít s muži v posteli i mimo ni. Vypracoval dokonce manuál polibků, podle kterého můžete postupovat a být tou, která ho políbí vždy dokonale. Přitom je to vcelku jednoduché.

Nechoďte jen na rty

Líbání na rty je super. Jenže muž miluje, pokud jej žena nejprve začne ochutnávat. Nesměrujte tedy jen na partnerovy rty. Začněte něžnou cestou svůdkyně. Po líci, po krku, po ušním lalůčku. Dychtivé líbání, které naznačí, že po něm toužíte, je přesně to, co odděluje partnerské povinnosti od zamilovaných rituálů.

měňte taktiku

Sladkou svůdkyni změňte rázem na trochu drsnou šelmu. „Střídejte provedení. Sladké polibky občas vyměňte za trochu divočejší. Převezměte iniciativu, zkuste jemné kousání, „radí Sean Jameson na svém webu Bible špatného dívky.

Pause0% VolumeAd
Správná poloha hlavy

Dejte ji stranou. Malá drobnost, ale věřte, že to na partnera zapůsobí. Najednou bude líbání mnohem příjemnější. Je to jemně submisivní gesto, které Sean Jameson řadí jako skrytý taktický tah, aby se vás partner zmocnil. Tento neverbální signál pochopí každý. Vaše polibky díky tomuto vylepšení budou mnohem více vášnivé.

Při polibcích nemyslete jen na rty

Sáhněte na partnera i jinak než ústy. Sílu polibku znásobí, jestliže něžně zapojíte i pohlazení. na zádech, ramenou, zadku, nebo přímo na pohlaví. Záleží na tom, jak moc intimní polibek chcete dát. Hravost však potěší vždy a každým ghettem, kterým nasměrujete k partnerovi.

- Komerční sdělení-magazín

Mohlo by vás zajímat

- Komerční sdělení-magazín
- Komerční sdělení-PR články
- Komerční sdělení-magazín

Doporučené články z rubriky

- Komerční sdělení-aktuality