12.1 C
Brno
Neděle, 4 června, 2023

Finské sauny v moderním provedení mě okouzlily

Finské sauny mě velmi mile potěšily. Jedná se totiž o tradiční suchou saunu, která je ve zcela novém hávu naprosto nepřekonatelná. Váš organismus se nahřívá při krásné teplotě, která činí až 90 °C, což je naprosto nepřekonatelné. Když si po takovémto zážitku dopřejete ochlazení za pomoci studené sprchy či skočíte rovnou do chladného bazénku, zažijete neuvěřitelný pocit euforie. Během takovéto sauny ulevíte nejen svému organismu, ale také své mysli. Po fyzické práci se navíc dá hovořit o naprosto neuvěřitelné regeneraci, kterou ocení nejen muž. Pokud si navíc dokoupíte lávové kameny, tak jako jsem to učinila já, bude váš zážitek ještě o to více umocněný. 

Venkovní sauny pro nezapomenutelný zážitek ze saunování

Venkovní sauny vám rozhodně umí zprostředkovat nezapomenutelný zážitek ze saunování. Relax v krásné venkovní finské sauně je totiž opravdu neuvěřitelným zážitkem. Sudový tvar této venkovní sauny se navíc hodí na každou zahradu. V našem případě tomu tak rozhodně je. Zahradu bych si nedokázala již bez této snové venkovní sauny vůbec představit. Díky kvalitnímu zpracování je navíc sauna neuvěřitelně pohodlná a čas v ní strávený je opravdu dokonalým relaxem. Kromě jiného jsou tyto venkovní sauny také skvěle prostorné, takže i ve více lidech se v ní může trávit příjemný čas. S manželem se saunujeme pravidelně a cítíme se skvěle. 

Infrasauny jsou prospěšné nejen pro sportovce

Infrasaunyjsou zdraví prospěšné nejen pro vrcholové sportovce, kteří potřebují ulevit od svalového napětí a také od bolesti, ale rozhodně pro všechny, kteří hledají kvalitní způsob odpočinku. Jak řekl můj manžel, dosyta si jí umí vychutnat také kreativci a umělci. Infrasauna totiž dokonale uvolňuje mysl a podporuje inspiraci. V infrasauně ovšem nalezla spřízněnou duši také má sestra, která často bojovala s depresemi, které se začaly vždycky prohlubovat především v zimních měsících, kdy sestře chyběl dostatek slunce a denního světla. Díky infrasauně se ovšem nyní cítí o poznání lépe a i zimní období přečkává s poměrně čistými myšlenkami.

- Komerční sdělení-magazín

Mohlo by vás zajímat

- Komerční sdělení-magazín
- Komerční sdělení-PR články
- Komerční sdělení-magazín

Doporučené články z rubriky

- Komerční sdělení-aktuality