12.1 C
Brno
Neděle, 4 června, 2023

Hledáte kvalitní markýzu na balkon, terasu nebo k zastínění pergoly?

Milujete pobyt venku na terase nebo balkoně? Abyste si ho mohli užít i s podzimem, je dobré opatřit venkovní plochu s posezením spolehlivým zastíněním. K takovým patří markýzy. Když investujete do skutečně kvalitní, bude vám sloužit po mnoho let, aniž byste ji museli jakkoli udržovat.

Nakupujte u prověřené společnosti

Naprosto dokonalé po designové i kvalitativní stránce, jsou markýzy, které můžete nakoupit na webu t-shade.cz. Nabízí různé typy, z nichž si vybere skutečně každý, a to jak v mnoha barvách co se týče látky, tak v několika barevných provedeních konstrukce. 

Na markýzy poskytují pětiletou záruční lhůtu, vyrobí vám je na míru, stačí uvést, jak velkou plochu potřebujete zastínit.

Chcete-li se inspirovat, můžete se na t-shade.cz podívat na mnohé realizace, které již má společnost za sebou.

Potřebujete markýzu na terasu nebo balkon?

Zastínit si můžeme přát různá místa. Tomu jsou markýzy přizpůsobeny. Kazetová markýza dokonale zastíní terasu před deštěm, sluncem i větrem. Díky kazetě, která je na čelní straně konstrukce, se vždy po smotání schová látka do této kazety, a je kryta před deštěm, větrem, sněhem i sluncem. I díky tomu si zachovává svůj dokonalý vzhled po mnoho let. Volit můžete i markýzy bez kazety.

Koupíte zde i markýzy na balkon. Jsou k dispozici i v minimálních rozměrech a skvěle přilnou ke stropu. Při montáži je možné nastavit jejich sklon dle vašeho přání, a to až do sklonu 80 °.

Velmi praktická je také boční markýza. Boční markýzy a závětrné clony slouží k zastínění velkých oken nebo jako boční strany pergol. Jsou vyrobeny z vzdušeného materiálu, jenž nepropustí slunce, vítr ani déšť a ukryje vás před kolemjdoucími nebo sousedy.

Spěcháte? T-shade má markýzy skladem.

- Komerční sdělení-magazín

Mohlo by vás zajímat

- Komerční sdělení-magazín
- Komerční sdělení-PR články
- Komerční sdělení-magazín

Doporučené články z rubriky

- Komerční sdělení-aktuality