0 C
Brno
Sobota, 28 ledna, 2023

Investice do kvalitního nábytku se vyplatí. Bude sloužit vám i vašim dalším generacím

Máte doma krásnou dřevěnou lavici po prababičce a ani vás nenapadne ji vyhodit, protože je nejen funkční, ale stále vypadá dokonale? Opatrujete jako oko v hlavě jídelní stůl, který vám věnovala teta, je z třešňového dřeva a jeho barva je naprosto jedinečná? Masiv je evergreen, který nikdy nevyjde z módy. Kde ale koupit nábytek, na který se můžete spolehnout?

Kvalitní rustikální nábytek

Pokud chcete nábytek, který vás spojí s přírodou a navodí vám doma příjemnou atmosféru, určitě se vám zalíbí kolekce CORDOBA. Jde o velmi kvalitní voskovaný rustikální dřevěný nábytek, který je vyroben z masivního borovicového dřeva, a je ošetřen přírodním voskem na bázi včelího vosku. Díky tomu, že si můžete vybrat z mnoha odstínů, najdete přesně ten správný pro vytvoření originálního interiéru, který vám bude plně vyhovovat.

Dub nikdy nezklame

Dubový nábytek si prostě zamilujete! Je pevný, stabilní, elegantní, je masivem, který se používá odedávna a používat se bude jistě napořád. Kolekce ATLANTA má univerzální design, překvapí expresními prvky, má oblé hrany a charakteristické jsou i kusy nábytku bez úchytek. Volit můžete ze dvou barevných variant, a to dub pálený a dub přírodní.

Uniknout by vám neměla ani dubová kolekce PORTO, která je vyrobena z prvotřídního masivního dubového dřeva. Oživit domov můžete nejen klasickým nábytkem, ale i zajímavými kousky, jako třeba dubovým zrcadlem PORTO 80 nebo třeba velmi zajímavou dubovou vitrínou PORTO 47 nebo vitrínou PORTO 48.

Podívejte se na webové stránky nabytek-v-kostce.cz a pořiďte si nábytek z masivu, který budete mít rádi nejen vy, ale i vaše další generace. Investovaných financí jistě nebudete litovat.

- Komerční sdělení-magazín

Mohlo by vás zajímat

- Komerční sdělení-magazín
- Komerční sdělení-PR články
- Komerční sdělení-magazín

Doporučené články z rubriky

- Komerční sdělení-aktuality