13.9 C
Brno
Sobota, 1 dubna, 2023

Rekuperační jednotky zajistí čistý a čerstvý vzduch ve všech domácnostech

Chcete zajistit svým dětem nebo sami sobě čistý vzduch? Žijete ve městě a máte špatný pocit z toho, že kdekoli se hnete, poletují nejrůznější nečistoty? Možná vás překvapí, že ať už žijete na vesnici nebo ve městě, v interiéru všichni vdechujeme až 8x více nečistot, než je tomu venku. To se dá ovšem lehce změnit. Vyčistit vzduch od virů, bakterií i prachu vám hravě pomůže rekuperace vzduchu.

Poznejte funkce rekuperační jednotky

Možná jste zatím neslyšely o všech funkcích rekuperační jednotky. Pojďme si proto o nich říct víc…

Rekuperace funguje automaticky, pravidelně, takže vám zajistí čerstvý vzduch bez nutnosti větrat okny a dveřmi. Tím, že bude větrat ona, můžete za vytápění ušetřit až 70 % původních nákladů. Rekuperace totiž využívá teplo ohřátého vzduchu, který vypouští ven. Vzduch, který vpouští z venku, tím teplým vzduchem předehřeje.

Ať už budete spát, uklízet, hrát si s dětmi, sledovat TV nebo třeba vařit, bude pravidelně větrat za vás. Pokud jste si doteď občas vyčítali, že zapomínáte větrat a škodíte tím domácnosti i sobě, už nebudete muset. Při všem, co budete dělat, budete mít čistý, čerstvý vzduch.

Rekuperace do bytu hlídají přiměřenou vlhkost i stabilní teplotu. Díky tomu u vás doma nevzniknou žádné plísně, a to ani na zdech v koupelně nebo kuchyni, které patří v tomto ohledu k rizikovým. Tím prospějete svému zdraví.

Do budov se z podloží může dostávat radon, který nás ohrožuje na zdraví. Kdyby se k vám domů nějaký dostával, pravidelným větráním jej bude rekuperace vždy odvětrávat.

Pro všechny alergiky je rekuperace vzduchu velmi přínosná. Protože jsou filtry vysoce účinné, dovedou vzduch zbavit až 99 % bakterií, pilu i jemného prachu. Jejich zdravotní stav se tak může výrazně zlepšit.

Podívejte se na rekuperace-aldes.cz a zjistěte více informací.

- Komerční sdělení-magazín

Mohlo by vás zajímat

- Komerční sdělení-magazín
- Komerční sdělení-PR články
- Komerční sdělení-magazín

Doporučené články z rubriky

- Komerční sdělení-aktuality