10.4 C
Brno
Neděle, 4 června, 2023

Vyladěný apartmán! Pastelové barvy, teraco a výhled z vany přímo na televizi

Dokonale zhmotňují současné trendy a srší dobrou energií – tak jako známá modelka, moderátorka a čerstvá maminka Soňa Skoncová, stejně tak její apartmán v Bojnicích.

Rozloha: 90 m2, 3 + kk

Už při návrhu jsme byli nadšeni z našeho nového bydlení. A po zabydlení máme pocit, že je to ještě lepší, než jsme očekávali. Jde z něj úžasný „vibe“, cítíme zde dobrou energii. Vždy se těšíme domů. – Soňa Skoncová, majitelka

Interiér od profesionála

Naleznete zde barvu roku 2021, materiály i struktury odpovídající aktuálním hitům ​​v interiérovém designu. Ale co je nejzajímavější, tento interiér byl navržen již před dvěma lety. Jak se tvořil a kdo ho navrhl? „Když jsme si kupovali apartmán v Bojnicích, teprve byl jen ve výstavbě, a tak jsme měli možnost změnit si příčky oproti standardnímu návrhu a dokonce i zvětšit okna podle našich potřeb,“ vzpomíná Soňa.

Kuchyň s terasou na podlaze a kuchyňské zástěně, s obkladem z oblých dřevěných lamel na zdi, lososovou kuchyňskou linkou a ostrůvkem spojeným s jídelním stolem
Otevření dispozice a zvětšení oken vneslo do apartmá pocit větší vzdušnosti. Během teplých měsíců se interiér rozšíří o prostor terasy se sezením. Zdroj: Matej Hakár
Tehdy se s partnerem Robem Reisem rozhodli, že návrh interiéru ponechají na profesionály. O výběr architekta se postarala náhoda, když byli na návštěvě u dobrého kamaráda, hokejisty Andreje Sekery. Jeho interiér se jim velmi líbil, styl i přístup autora, tak si ptali kontakt. Byl to Erik Pastucha a jeho Studio e.

Soňa s Robem měli své představy o příštím bydlení. Na čem se shodli hned, byl výběr barev. Oba si například zamilovali tuto zajímavou pastelovou růžovou, kterou si už léta všímali v hotelích či kavárnách na cestách v zahraničí. Bylo jim jasné, že jediné, co určitě nechtějí, je mít doma šedou!

Soňa více přemýšlela nad barevností koupelny a kuchyně, v komplexním pohledu to více řešil Robo, který se věnuje designu. Na začátku se nechali unést představami o mnohem pestřejší barevnosti, ale po několika konzultacích s architektem uznali, že to by bylo příliš a celkový dojem by nebyl příjemný. Nakonec se společně shodli na kombinaci pastelových tónů, která na nich působila útulně. „Hned jsme si s Erikem sedli, myslím lidsky, což bylo pro nás při spolupráci velmi důležité,“ vzpomíná Soňa.

- Komerční sdělení-magazín

Mohlo by vás zajímat

- Komerční sdělení-magazín
- Komerční sdělení-PR články
- Komerční sdělení-magazín

Doporučené články z rubriky

- Komerční sdělení-aktuality