12.4 C
Brno
Sobota, 1 dubna, 2023

Víte, kde v Praze je vám dostupná kvalitní a levná střešní krytina?

Všichni, kdo staví nebo rekonstruují nemovitost, uvítají kontakt na stavebniny, kde najdou na jednom místě vše potřebné na co nejvíce činností, až do finální podoby stavby. Jestliže navíc za zboží zaplatíte nízké ceny a budete se moci odborně poradit o všem, co nakupujete a jak danou věc nejlépe použít, jde o stavebniny, kde se budete rádi vracet.

Ceny, jež vás budou bavit

Na eshop.stavinvest.cz najdete výprodej střešních krytin, kde jsou poslední kusy k mání i se slevou vyšší než 60 %. Nepřehlédněte ani výhodné komínové systémy od Skorsten, Eko-komíny, Ciko komínové systémy atd.

Střešní krytina pro každý typ střechy

Pracujete na realizaci ploché střechy, nebo se chystáte stavět střechu sedlovou? Každá z nich má svá specifika. Stejně tak se na některé hodí více jiný typ střešní krytiny, než na jiný. Na co všechno brát ohled a podle čeho vybrat tu správnou krytinu?

Střešní krytina se dělí dle její váhy na lehkou a těžkou. K lehkým patří plechové, vláknocementové, asfaltové a umělohmotné střešní krytiny. K těžkým pak řadíme pálené, betonové a břidlicové střešní krytiny. Dělíme ji ale i podle velikosti na maloformátové a velkoformátové.

Spousta stavebníků opomíjí skutečnost, že by měli krytinu volit i s přihlédnutím na sklon střech. Některé se totiž vůbec nehodí např. na střechy s nízkým sklonem střechy. Kupříkladu maloformátové vláknocementové a plechové mají min. sklon od 30 °. Pokud nedodržíte výrobcem daný sklon pro konkrétní krytinu, o pár let později nebudete mít nárok na jakoukoli záruku a problémy střechy budete muset řešit většinou rekonstrukcí střechy. Tato skutečnost vás může při výběru střešní tašky či jiné krytiny značně omezit.

- Komerční sdělení-magazín

Mohlo by vás zajímat

- Komerční sdělení-magazín
- Komerční sdělení-PR články
- Komerční sdělení-magazín

Doporučené články z rubriky

- Komerční sdělení-aktuality