10.4 C
Brno
Neděle, 4 června, 2023

Vybíráme konferenční stolek z masivu

Bez konferenčního stolu se neobejde žádný obývací pokoj. Tento kousek nábytku bývá nevelký, ale hraje důležitou úlohu – je to prostor, u kterého se pravidelně setkávají členové domácnosti i případní hosté.

Proto by měl být kvalitní, praktický i vzhledově zajímavý. Jestliže konferenční stolek právě vybíráte, zkuste vsadit na léty prověřený masiv.

Nadčasový i odolný

Masivní konferenční stolky mají oproti těm z jiných materiálů řadu výhod. V prvé řadě jsou skutečně odolné, takže snesou i každodenní zátěž. S tím souvisí i jejich dlouhá životnost.

Konferenční stůl z masivu bude pevný a bytelný, takže se hned tak nerozviklá ani nerozbije. I když na počátku může být dražší, ve výsledku za něj ušetříte – bude vám totiž sloužit dlouhá léta, zatímco levnější výrobky musíte neustále vyměňovat za nové.

Masiv zároveň představuje čistě přírodní materiál. Je zdravotně nezávadný, a navíc vašemu interiéru vdechne jedinečnou atmosféru a naplní jej příjemnou vůní dřeva. Hodí se jak do moderně zařízených bytů, tak do těch tradičních nebo rustikálních. Masiv je zkrátka klasika, se kterou nešlápnete vedle.

Jak vybrat konferenční stolek

Pokud jste se rozhodli pro konferenční stolek z masivu, vyzkoušejte některý z modelů od české firmy Majstrštych. V nabídce najdete stolky, které se vyznačují masivní deskou v praktické kombinaci s bytelnou kovovou konstrukcí. Samozřejmostí je i elegantní vzhled lahodící oku.

Když milujete jednoduchost, vybírejte z decentních modelů, které zaujmou na první pohled svojí designovou čistotou. Sem patří například konferenční stolky Budníček nebo Pěvuška se čtvercovou deskou, případně pak industriální konferenční stůl Kulíšek s deskou kulatou.

Jestliže potřebujete více odkládacího prostoru, zvolte konferenční stolek se dvěma patry. Elegantní stolky Kulík a Konopka se mohou pyšnit kulatými, respektive oválnými deskami, které svojí ladností zkrášlí každý obývací pokoj.

Jestliže hledáte industriální konferenční stůl čtvercového, případně obdélníkového půdorysu, pak vás jistě zaujme model Sýček.

Velice moderní řešení představují sety dvou masivních konferenčních stolků, které se vzájemně dokonale doplňují. Můžete je využít vedle sebe, ale v případě potřeby samozřejmě i každý zvlášť.

A pokud zrovna nemáte hosty a stačí vám stolek jeden, zasunete nižší stolek jednoduše pod jeho vyššího „bratra“, takže ušetříte kus místa. Vybírat můžete třeba set Budníček větší a menší, který představuje na pohled příjemnou a zároveň praktickou klasiku.

Hledáte-li něco nevšedního, pak se vám jistě bude líbit konferenční stolek Šoupálek, který sestává ze dvou stolků originálního trojúhelníkového tvaru – oba kousky tak můžete variovat do různých sestav, ale opět lze samozřejmě použít i každý zvlášť.

- Komerční sdělení-magazín

Mohlo by vás zajímat

- Komerční sdělení-magazín
- Komerční sdělení-PR články
- Komerční sdělení-magazín

Doporučené články z rubriky

- Komerční sdělení-aktuality