10.4 C
Brno
Neděle, 4 června, 2023

Zakázané ovoce nejlépe chutná. Tímto muže tam dole dokonale překvapíte

1
O potěšeni muže přes intimní partie se nezvykne příliš mluvit veřejně. Není to téma ani diskusí s kamarádkou a proto mnoho žen přistupuje k mužskému pohlaví pokusům a omylům. Nicméně jsou ověřené praktiky, na které žádný muž neřekne ne. Je dobré je mít v záloze, když ho chcete navnadit, potěšit, nebo si osvěžit milování.

MaM 17.09.2021 09:00 orální sex, sperma, ejakulát Foto: Shutterstock
Erotické filmy jsou plné rychlé akce, která mnohým mužům ani nevyhovuje.
škrábání

Ideální je, pokud si necháte narůst nehty, případně máte gelové. Nehty na ženě jsou pro muže erotizující prvkem. Zda tomu věříte nebo ne, pro mnohé jsou doslova fetišem. Podobně jako například brýle, copy, či vysoké podpatky. Proto pokud mu budete procházet nehty po těle, jeho erekce stoupne a pokud zamíříte na penis a šourku, bude vás považovat za ženu, která ví, po čem muži touží.

Orál, ale pomalý

Erotické filmy jsou plné rychlé akce, která mnohým mužům ani nevyhovuje. Zkuste to is tím vaším jinak. Orální sex nemusí být rytmické cucání jeho pohlaví. Může představovat doslova masáž jazykem po jeho nástroji. Poctivá intimní masáž, například pokud je na zádech, je příjemné překvapení, kterému nikdy neřekne ne.

sex, vztah, intimity
ČTĚTE AJ
Praktický návod, jak se muže dotýkat tam dole. Zažije více potěšení
striptýz

Jedna z nejméně využívaných sexuálních praktik. Přitom muži přímo baží po tom, aby jim ženy svůdně předvedli své tělo. Ukažte, že ho víte svést. Bude nadšený, ze zářivýma očima na vás bude hledět a plný nadšení vás pomiluje. Ano, muže potěší pokud se jeho partnerka umí před ním svůdně odhalit. Klidně můžete během striptýzu udělat i tanec klínem na jeho pohlaví. Pokaždé se do vás znovu zamiluje.

Překvapte ho spontánností

Pohár vína, sladké řeči, předehra, dokonalý čas, místo i prostor. A muži to milují i ​​jinak. Sáhněte jim do rozkroku když to nečekají. Krátká masáž na turistice v přírodě. I přitlačit zadečkem na jeho přirození se dá kdekoliv. Například i v řadě do kina. Muži milují, pokud se jejich penisu dotknete jemně, ale zároveň chtivě na různých místech. Tím mu projevíte zájem o intimitu a partner bude výskat nadšením. Je to pro něj možná hezčí zadostiučinění a větší odměna, než běžná pochvala.

- Komerční sdělení-magazín

Mohlo by vás zajímat

- Komerční sdělení-magazín
- Komerční sdělení-PR články
- Komerční sdělení-magazín

Doporučené články z rubriky

- Komerční sdělení-aktuality