-0.7 C
Brno
Sobota, 4 února, 2023

Dekorace v kuchyni: Několik tipů, jak udělat z kuchyně útulný prostor

Kuchyně je jednou z nejdůležitějších místností v domě. Je to místo, kde se vaří a kde se rodina schází. Existuje mnoho způsobů, jak přidat dekorace do kuchyně a udělat ji příjemnou a útulnou, především pro toho, kdo v ní vařením tráví spoustu času. Zde je několik tipů, jak ozdobit tu vaši!

Podívejte se poctivě do své kuchyně. Je neuspořádaná a přeplněný spotřebiči? Tento problém můžete snadno vyřešit tím, že odeberete pár věcí a uložíte je do skříněk, aby celkový vzhled nepůsobil rušivě. Z tohoto jediného kroku může vzniknout nová kuchyně. Pokud nemáte jinou možnost, než vystavit všechny své spotřebiče a nádobí kvůli nedostatku úložného prostoru, budete si muset nějaké pořídit!

Použijte barvy, aby kuchyň byla útulná. Pokud se budete držet pouze chladných barev, riskujete, že skončíte s kuchyní, která působí nemocničně a chladně. Přidejte několik zvýrazňujících barev, které jsou jasné a veselé, aby působily teple a útulně.

Přidejte čerstvé květiny. Květiny dodají každé místnosti živý vzhled a jsou dobré pro životní prostředí. Dodejte své kuchyni funkční dekoraci vytvořením okenního truhlíku s čerstvými bylinkami, nebo každých pár dní vyměňte čerstvé řezané květiny ve váze u kuchyňského stolu. Jaká květina se hodí k osobnosti vaší a kuchyně? Byliny se nepěstují v továrnách. Chcete-li zabít dvě mouchy jednou ranou, vypěstujte si je sami ve svém kuchyňském okně! je to roztomilý způsob, jak vyšperkovat kuchyni a oživit svá jídla.

Vyrobte si magnetky na lednici. je to zábavný způsob, jak zkrášlit atmosféru vaší kuchyně, a okořenit vaši lednici! K dispozici je spousta zábavných možností, můžete si například koupit celou hromadu magnetických písmen a zanechat své rodině hezkou zprávu.

Tip: Každou kuchyni rozjasní plecháčky s potiskem, které se stanou užitečnou dekorací na poličku. navíc s praktickým využitím!

Použijte barvy ve svůj prospěch. Chcete-li přidat zvláštní šmrnc do prostoru pro vaření, zapracujte také na barvě doplňků. Vyberte si texturované nádoby, texturované prádlo a texturované nástěnné závěsy nebo závěsy.

Vyměňte textil. Jedním ze způsobů, jak dát celé místnosti soudržné téma, je vybrat jeden vzor pro záclony, ubrus a ručníky nebo dekorační polštáře a vytvořit jednotnou sadu textilie.

Sezónně měňte výzdobu. Dodejte své kuchyni slavnostní atmosféru tím, že vyměníte prádlo, záclony nebo nádobí na zvláštní svátky. Střídejte tyto položky, které všechny doplňují osobnost vaší kuchyně, s měnícími se ročními obdobími a přidejte sezónní barvy a prvky.

Používejte zrcadla. To, že jste v kuchyni, neznamená, že si nemůžete dělat, co chcete. A protože pravděpodobně víte, že zrcadla otevírají místnosti, proč si jedno pořídit do kuchyně?

Pohrajte si s osvětlením. Zde máte více možností, než si pravděpodobně uvědomujete. Umístěte světla do (a pod) skříněk. Nejen, že budou vaše kousky osvětlené (a budou vypadat fantasticky), ale může sloužit jako tlumené osvětlení, když zrovna nevaříte.

- Komerční sdělení-magazín

Mohlo by vás zajímat

- Komerční sdělení-magazín
- Komerční sdělení-PR články
- Komerční sdělení-magazín

Doporučené články z rubriky

- Komerční sdělení-aktuality