0 C
Brno
Sobota, 28 ledna, 2023

Jaký zvolit gril na kuřata? Elektrický či plynový?

Kuře na sto způsobů je nyní aktuální. Lidé tento druh masa vyhledávají především díky své jemné chuti, variabilitě a rychlé přípravě. Kdo by nemiloval pořádně opečené masíčko s křupavou kůrčičkou? Jen málokdo mu odolá. Pokud přemýšlíte, že obohatíte svou restauraci či bistro o gril na kuřata, rádi bychom vám poradili, pro který z nich se rozhodnout.

Grilované kuře milujeme všichni

Kuře se připravuje na spoustu způsobů. Oblíbené jsou jak stripsy, tak i grilovaná křidélka. Ovšem tyto fastfoodové variace se lidem brzy přejí, a tak je dobré přijít s novým nápadem. Mohou to být vynikající špízy, ale také celé kuře připravené ve speciálním grilu. Takové kvalitně propečené kuřátko, uvnitř šťavnaté s neodolatelnou kůrčičkou si lidé jistě zamilují. Pokud přemýšlíte, jaký gril zvolit do své gastro provozovny nebo klidně i domů, poradíme vám před jeho výběrem.

Elektrický nebo plynový

Nejmenší gril můžete koupit na šest kuřátek. Největší na třicet kuřat. Výběr je tedy široký a záleží na tom, kde jej budete používat. V restauraci? Bistru? Domácnosti? Výkonné budou oba, ať už plynový gril, ale i elektrický gril na kuřata. Elektrický připraví jak kuřata, tak i jiná masa nebo zeleninu na zdravější způsob.

Plynový gril na kuřata bude mít o mnohem vyšší výkon, ale lze jej lépe korigovat. Opravdoví gurmáni, kteří si v tomhle směru libují, vám mohou potvrdit, že kuře grilované na plynovém grilu, má o něco výraznější chuť. Obecně řečeno a zkráceno – pokud budete připravovat řízečky ve fritéze, vždy budou šťavnatější a z trouby budou o něco sušší, ale za to zdravější. Jedno ovšem zůstává neměnné, a to je chuť hotového kuřete, které v kdejaké běžné troubě nepřipravíte. Věřte tomu, že se k vám rodina či zákazníci budou s radostí a s potěšením vracet.

- Komerční sdělení-magazín

Mohlo by vás zajímat

- Komerční sdělení-magazín
- Komerční sdělení-PR články
- Komerční sdělení-magazín

Doporučené články z rubriky

- Komerční sdělení-aktuality