0 C
Brno
Sobota, 28 ledna, 2023

Elektro revize zařízení vysokého napětí – obraťte se na profesionály

Elektro revize jsou velmi důležité, nejen u zařízení vysokého a velmi vysokého napětí, ale i pro elektroinstalace, spotřebiče a další. Díky pravidelným kontrolám lze včas odhalit případné závady a předejít tak úrazům elektrickým proudem.

Elektro revize

Pokud hledáte odborníky, kteří se postarají o elektro revize a práce na zařízeních vysokého a velmi vysokého napětí, obraťte se na profesionály z Pražské Revizní. Díky bohatým zkušenostem zajistí elektrorevize na zařízeních v rozvodnách 22 kV, 110 kV, 200 kV a 400 kV. Problémem není ani měření velmi malých přechodových odporů přístrojem MOM 690 PROGRAMMA, revize a měření spínacích časů vypínačů zapisovacím přístrojem a plnění přístrojů plynem SF6.

Revize elektro

Pražská Revizní se specializuje na revize, montáž a opravu zařízení – vypínače AEG (ALSTOM) S1 – 123 kV a 245 kV, vypínače ALSTOM GL 311/312 F1, vypínače ALSTOM HVX 22 kV izolované vakuem a rozvaděče GMA izolované plynem SF6. Zajistí pro vás kompletní revize elektro v řádném termínu, spolehlivě a se vstřícným přístupem.

Elektro revize Praha

Jestliže je během revize objevena závada či problém, firma pro vás automaticky najde vhodné řešení. Jednat se může o opravu, či případně výměnu starého spotřebiče za nový. To vše v nejbližším možném termínu s přihlédnutím na závažnost problému. Mezi další služby patří také revize elektrospotřebičů, rozvodů, hromosvodů, či třeba plynu, komínů a mnoho dalšího. Firma zajišťuje nejen elektro revize Praha. Ačkoliv jde o pražskou firmu, působí po celé České republice. Jejich služeb tak můžete využít, ať už jste odkudkoliv.

Odborníci mají s revizemi bohaté zkušenosti, můžete se tak spolehnout, že prověří chod vybraných zařízení a budete mít jistotu, že vše funguje správně a bezpečně.

- Komerční sdělení-magazín

Mohlo by vás zajímat

- Komerční sdělení-magazín
- Komerční sdělení-PR články
- Komerční sdělení-magazín

Doporučené články z rubriky

- Komerční sdělení-aktuality