10.4 C
Brno
Neděle, 4 června, 2023

Projevy vděčnosti? Tyto znamení zvěrokruhu s nimi rozhodně neplýtvají

Vděčnost? To jim věru hodně neříká, protože od malička vždy dostali to, co chtěli. A to aniž by se museli speciálně namáhat. Vytrvalá práce a pokora … Pro tato znamení zvěrokruhu jde o neznámé pojmy.

Pravda 17.04.2021 13:00 žena, notebook, kancelář, práce Foto: Shutterstock
Jste přesvědčena, že nikomu za nic děkovat nemusíte?
štír

Štír má od svého života vysoká očekávání. Od narození je zvyklý vidět ostatní, jak mu plní všechna přání. Zpravidla se ke svému okolí chová jako k poddaným či k podřízeným tak, jako by mu stále byly cosi dlužni. Svou dominantní povahu často zneužívá právě tímto způsobem. Díků se z úst škorpióna jeho okolí dočká málokdy.

Panna

Panna plánuje vše – celý život. Do svých plánů zařadí i lidi kolem sebe a automaticky očekává, že se jejich zúčastní. Umí být totiž naléhavě … Z jejího pohledu to tak má být a hotovo, protože právě takto fungovala během dětství. Ať už jde o pomoc v domácnosti či v zaměstnání, tapeta očekává aktivní zájem druhých bez zbytečných a pro ni zatěžujících projevů vděčnosti.

Blíženci

Blíženci jsou velmi společenští a komunikativní lidé. Kvůli jejich osobnosti se jim od malička dostávalo o něco větší pozornosti než jejich vrstevníkům. To ovlivňuje i jejich dospělý život, zájem, pomoc či lásku okolí berou jako samozřejmost. Blíženci často věří, že dobré věci jim jen padnou do klína a nemusí se proto nějak výjimečně snažit.

- Komerční sdělení-magazín

Mohlo by vás zajímat

- Komerční sdělení-magazín
- Komerční sdělení-PR články
- Komerční sdělení-magazín

Doporučené články z rubriky

- Komerční sdělení-aktuality