13.9 C
Brno
Sobota, 1 dubna, 2023

Stín a spolehlivé zastřešení dvorku či terasy zajistí hliníkové pergoly na míru

Mnoho lidí, kteří vlastní dům, mají to štěstí, že si mohou kdykoli během dne sednout na terasu a vychutnat si například šálek čaje nebo kávy. Jedná se bezpochyby o velkou výhodu, která nám umožní příjemnou relaxaci a odpočinek. Abychom se zde cítili příjemně, ať už je parné léto, nebo naopak podzim a prší, je důležité mít správné zastřešení pergoly. Hezké a kvalitní lze koupit na Atypy.cz.

Pergoly z hliníku na míru

Jelikož každý z nás potřebuje jinou velikost pergoly, dle toho, jak velký prostor chce zastřešit, můžete využít hliníkové pergoly na míru. Ty vám splní jak požadavky na ochranu před deštěm, tak i před sluncem. Navíc zajistí dostatek vzduchu. Stahovací střechy jsou odolné, a tak je možné je využívat celoročně.

Stahovací střecha je tvořena z třívrstvého PVC s hliníkovými profily, které zajistí dokonalou pevnost. Konstrukce se zastřešením odolá větru až o rychlosti 117 km/h. S pořízením hliníkové pergoly si k domu postavíte bezúdržbového pomocníka, který vám zpříjemní posezení s rodinou. Velkou výhodou je také to, že zahradní pergoly přes zimní období, kdy je málo slunce přes den, nezabraňují proniknutí světla do interiéru. Toho docílíte tak, že jednoduše zmáčknete tlačítko na ovladači a stahovací střecha se během chvilky skryje.

Bioklimatické pergoly

Další možností, kterou máte, je bioklimatická pergola. Ta je opatřen otočnými lamelami, jež pergolu i vás chrání před sluncem, deštěm a zároveň poskytují dostatek odvětrání. Jakmile začne pršet nebo na vás bude nepříjemně svítit slunce, stačí jen zmáčknout tlačítko a lamely proměnit v nepromokavou střechu. Samozřejmostí je i okapový systém. Celkové ovládání je velmi jednoduché. To stejné platí i o údržbě. Více informací o pergolách vám nabídne eshop Atypy.cz. Nečekejte příliš dlouho – do konce října můžete využít 20% akci na pergoly.  

- Komerční sdělení-magazín

Mohlo by vás zajímat

- Komerční sdělení-magazín
- Komerční sdělení-PR články
- Komerční sdělení-magazín

Doporučené články z rubriky

- Komerční sdělení-aktuality